Kontakt

Fakturační adresa:
CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká republika
IČ: 28108272
DIČ: CZ28108272
Adresa provozovny a distribučního centra:
CARERO s.r.o.
Jablunkov 994
739 91 Jablunkov
Česká republika

Vedení společnosti

Mgr. Renata Ciencialová
jednatel společnosti

+420 555 508 930
ciencialova@carero.cz
Bc. Robert Cienciala
jednatel společnosti

+420 555 508 930
cienciala@carero.cz
Mgr. Bc. Jaroslav Ohlídal
provozní ředitel

+420 724 348 338
ohlidal@carero.cz

Obchodní oddělení

Petr Janík
obchodní zástupce (ČR, Slovensko)

+420 725 419 657
janik@carero.cz
Radim Górecki
obchodní zástupce (ČR, Slovensko)

+420 727 939 378
radim@carero.cz
Andrea Sabelová
obchodní zástupce (Maďarsko)

+420 606 066 365
sabelova@carero.cz
Martina Vitková
obchodní zástupce (ČR, Slovensko)

+420 555 508 930
vitkova@carero.cz

Podpora zákaznické péče

Jakub Nowicki
Podpora zákaznické péče B2B

+420 606 027 368
nowicki@carero.cz
Soňa Šustíková
Podpora zákaznické péče B2C

+420 555 508 930
podpora@carero.cz

Nákupní oddělení

Mgr. Marek Madeja
vedoucí nákupního oddělení

+420 602 464 423
madeja@carero.cz
Monika Juroszková
produktový manažer

+420 725 950 720
juroszkova@carero.cz
Robert Kulka
produktový manažer

+420 725 850 098
kulka@carero.cz

Marketing

Ing. Zuzana Horáková
marketingový specialista

+420 555 508 930
horakova@carero.cz
Tomáš Rašovský
grafik

+420 555 508 930
rasovsky@carero.cz

Logistika

Petr Mynář
vedoucí logistiky

+420 606 060 845
mynar@carero.cz
Jiří Engel
vedoucí skladu

+420 605 060 845
logistika@carero.cz

Finanční oddělení

Bc. Beata Kowalová
hlavní účetní


kowalova@carero.cz
Kateřina Dudová
fakturace

+420 555 508 930
finance@carero.cz
Pavlína Heclová
platební styk

+420 555 508 930
fakturace@carero.cz
Radim Placzek
reklamace

+420 555 508 930
reklamace@carero.cz